Wizyta prof. Catherine Barnard w ramach CUUE

W dniach 29-31 marca 2023 roku, dzięki środkom pozyskanym w ramach grantu „IDUB Mentor” mieliśmy okazję gościć w ramach Centrum prof. Catherine Barnard z University of Cambridge. Podczas pierwszego dnia wizyty Pani Profesor wygłosiła wykład pt. “Successes and Challenges of the Internal Market”, proponujący kompleksowe spojrzenie na rozwój rynku wewnętrznego Unii Europejskiej na przykładzie m.in. Wielkiej Brytanii i Brexitu.

W kolejnych dniach (30.03) prof. Barnard przeprowadziła seminarium naukowe dla członków i sympatyków Centrum pt. “How to write and publish a good research paper?” oraz otwarte konsultacje w zakresie przygotowywanych badań naukowych nt. rynku wewnętrznego i zagadnień towarzyszących.

Atrakcyjność przygotowanych inicjatyw potwierdziła wysoka frekwencja członków i sympatyków CUUE. Dziękujemy za udział w spotkaniach oraz wysoką aktywność!

Zespół CUUE