AI – szansa czy zagrożenie dla uniwersytetu? Pierwsza debata z cyklu AIDE (Artificial Intelligence-Driven Education)

Centrum Badań Ustroju Unii Europejskiej serdecznie zaprasza na pierwszą debatę z cyklu AIDE (Artificial Intelligence-Driven Education), poświęconej tematom sztucznej inteligencji i jej wpływu na edukację.

Spotkanie odbędzie się 14 marca (poniedziałek) o godzinie 10:00–12.00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych (ul Długa 44/50) w sali A103. Organizatorami spotkania są DELab UW, Katedra Transformacji Technologicznej (Wydział Nauk Ekonomicznych), Katedra Socjologii Cyfrowej (Wydział Socjologii) oraz Centrum Badań Ustroju Unii Europejskiej (Wydział Prawa i Administracji).

Szczegóły wydarzenia dostępne są pod adresem: https://www.delab.uw.edu.pl/ai-szansa-czy-zagrozenie-dla-uniwersytetu-pierwsza-debata-z-cyklu-aide-artificial-intelligence-driven-education/

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wydarzeniu!

Zespół CUUE