29.03.2023 r. / 30.03.2023 r. – Challenges of the EU Internal Market – wykład otwarty prof. Catherine Barnard (University of Cambridge) & Seminarium

1. Wykład 29.03.2023 r.

Dzięki środkom pozyskanym w ramach grantu „IDUB Mentor”, mamy niezwykłą okazję gościć wybitnego naukowca z University of Cambridge – prof. Catherine Barnard, która w dniu 29.03.2023 (środa) o godz. 18.30 wygłosi wykład pt. „Challenges of the EU Internal Market„.

Zarys wykładu – For many, the EU internal market is the jewel in the crown of the EU’s achievements and with justification, but there are signs too that it is fraying round the edges and it does not necessarily command the commitment of EU citizens from Budapest to Berlin. This lecture will take a broad view of the successes and challenges facing the internal market.

Wykład ma charakter otwarty i odbędzie się w Auli A3, w budynku Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4.

Aby wziąć udział w Wydarzeniu, uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się za pomocą formularza dostępnego pod adresem: shorturl.at/ruAM2

2. Seminarium 30.03.2023 r.

W kolejnym dniu (30.03, czwartek), Prof. Catherine Barnard poprowadzi seminarium naukowe dla członków i sympatyków CUUE pt. How to write and publish a good research paper?”

Seminarium odbędzie się 30 marca 2023 r. o godz. 18.30 w sali 209, mieszczącej się w budynku Collegium Iuridicum I przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Centrum Badań Ustroju Europejskiej serdecznie zaprasza na wykład i seminarium wszystkich studentów, doktorantów i pracowników UW zainteresowanych poruszaną na nich tematyką.

Aby wziąć udział w Wydarzeniu, uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się za pomocą formularza dostępnego pod adresem: shorturl.at/zHRY8

***

Jednocześnie, w imieniu zaprzyjaźnionego Centrum Prawa Brytyjskiego zapraszamy na wykład Prof. Catherine Barnard (University of Cambridge), Life after Brexit: Retained EU law in the UK legal system, który odbędzie się 04.04.2023 (wtorek) o godz. 18:30-20:00 w sali 2.118, przy ul. Dobrej 55 (Instytut Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego).